Коштом благодійного фонду «Центр допомоги» надруковано порадник «Збережи життя!»

За сприяння Благодійного фонду «Центр допомоги» світ побачили 2000 примірників порадника для командира «Збережи життя!»

Понад 95 % відсотків учасників АТО отримують бойову психологічну травму та страждають від так званого «донбаського синдрому». Депресія, втрата інтересу до життя, алкоголізм, нічні жахіття… Актуальність теми суїциду невпинно зростає. Навіть в арміях розвинених країн світу статистика втрат військовослужбовців від суїциду часто перевищує бойові втрати. Не дивно, адже у більшості випадків синдром не діагностується взагалі.

Порадник орієнтований на надання базових знань командирам. Саме вони є провідними ланками груп та можуть завадити піти з життя військовослужбовцям. Компакті за розміром (кишенькові) та об’ємні за змістом. Важко повірити,  але двадцять сторінок можуть врятувати життя. Кошторис друку склав 8500 грн.

Нагажуємо, що на рахунку нашої ініціативи друк кількох брошур та книги. З часом змінюється тематика видань. Першою ластівкою стала надзвичайно актуальна брошура “Пам’ятка про протезування”, що віддзеркалювала розгубленість і відчай суспільства перед лицем величезної кількісті молодих хлопців, які раптом стали інвалідами-ампутантами. Поступово медичні справи налогодилися, в нагоді стала видана нами книга “Підготовка військовослужбовця з тактичної медицини. Стандарт підготовки І-СТ-3″. Нещодавно світ побачив об’ємний посібник “Довідник військовослужбовця” про забезпечення прав військовослужбовців, в тому числі й права на медичну допомогу.