БО «БФ «Центр допомоги» оголошує проведення тендеру

БО «БФ «Центр допомоги» оголошує проведення тендеру на закупівлю медичного та реабілітаційного обладнання для Потіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами
Інтернату для проведення лікувальної та реабілітаційної терапії необхідне сучасне медичне та реабілітаційне обладнання, а саме:

1. Пневмомасажер ПМ (Лімфа-Е) варіант «Терапевтичний малогабаритний»
2. Апарат вакуумного масажу ІM-818

За допомогою пневмомасажеру проводиться пресотерапія і ефективний лімфодренаж. Це потрібно для профілактики і лікування судинних порушень нижніх кінцівок, для нормалізації кровообігу, для зняття больових відчуттів.
Вакуумний масаж вкрай ефективний у реабілітації дітей з наслідками ДЦП. Він покращує кровопостачання і насичення киснем м’язових тканин і головного мозку, знижуючи при цьому м’язовий і судинний тонус. Через зниження збудливості кори головного мозку, поліпшується самопочуття дитини: з’являється приплив бадьорості, підвищується настрій і апетит, нормалізується сон і рухові функції. Тобто без нормальної терапії дитина погано їсть, спить, дратівлива, багато плаче, і не має сил і бажання витримувати важкі заняття з реабілітації.

Просимо надсилати Ваші заявки на участь на электронну адресу info@centr-dopomogy.org до 28 січня 2015 року включно.
Заявки розглядатимуться на конкурсній основі. За результатами конкурсу, учасникам буде повідомлено про можливість подання тендерної пропозиції
Тендерні пропозиції приймаються до 30 січня 2015 року включно та повинні містити наступні документи: реєстраційні документи учасника, ліценції на реалізацію медичного обладнання, комерційну пропозицію.