Анатолій Чегусов

Чегусов

Власник і CEO компанії «Євровікнобуд».
Народився в Києві. Закінчив Київський національний лінгвістичний університет за спеціальністю «Англійська мова», отримав диплом MBA в Міжнародному інституті менеджменту (Київ). Успішно пройшов програму Dynamic Business Management в De Baak Management Centre (Голландія). Стажувався в Бельгії, Голландії, Швейцарії.
У 1997 році разом з партнерами заснував перше в Україні інтернет-кафе — «Кібер-кафе». Працював в Українській газовій компанії. Потім почав роботу в компанії Формаг, українському агентстві P & O Nedlloyd, одному з найбільших гравців на ринку міжнародних перевезень. Обіймав керівні посади в групі компаній Формаг.

Андрій Терехов

Мелехов

Український письменник. Автор творів — Mon Agent, Vox Populi, Malaria і т.д.
Андрій (М.) Мелехов (справжнє прізвище Терехов Андрій Михайлович) народився в 1965 році в Західному Сибіру, громадянин України. Закінчив Київський державний університет ім. Тараса Шевченка. Крім того, навчався у трьох закордонних вузах, в одному з яких закінчив аспірантуру та отримав вчений ступінь у сфері управління.

Святослав Комаха

Комаха

Обіймає посаду менеджера з маркетингу Google в Україні і відповідає за позиціонування та просування продуктів і послуг Google в B2В і В2С сегментах. До приходу в Google Святослав 9 років працював у компанії Kraft Foods Україна, де останні 3,5 роки обіймав посаду директора з маркетингу, де відповідав спочатку за «Стратегії та Інновації» в Україні, а потім за ринки Білорусі, Молдови та Кавказу. До цього Святослав працював у відділі маркетингу компанії Procter & Gamble в Україні, Великобританії та Росії. Святослав отримав економічну освіту в Києво-Могилянській Академії.

Сергій Гусовський

Гусовский

Депутат Київради, голова фракції «Самопоміч». Відомий київський ресторатор і винний експерт. Співвласник мережі «Ресторани Сергія Гусовського»: остерії «Пантагрюель», піцерії Napulè, бутік-бара Biancoro, кафе O’Cafe, грузинського ресторану Шоті та енотеки PaneVino. Закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище. Деякий час займався супутниковим зв’язком, потім – інвестиційними проектами.

Сергій Харчук

Харчук

Власник компанії «Рутенія-Тур», співвласник компанії «Спортивні та культурні ініціативи», організатор фестивалів «Славське Рок», «Потяг до Яремче», веломарафону «Київська сотка», співзасновник громадської організації «Український гірськолижний клуб». Народився в Києві. Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматизація теплоенергетичних процесів». Там же закінчив аспірантуру. В минулому був фінансовим директором і партнером ТОВ «Серго», генеральним директором представництва в Україні Glencore International (Швейцарія).