Попередні підсумки співпраці з УАМ

Благодійний фонд «Центр допомоги» продовжує співпрацю з Українською асоціацією меблевиків (УАМ), члени якої допомагають облаштовувати меблями приміщення Головного військового клінічного госпіталю

Наразі відбулося вже три успішні поставки. Першою ластівкою в листопаді 2014 року стали 9 столів та 18 стільців для відділення інфекційних захворювань від компанії «Троне Гранде». У грудні три палати (№ 18, 19, 20) вже відремонтованого вищезгаданого відділення було укомплектовано новенькими шафами від компанії «Меблеві технології».

Приємно, що на цьому наша співпраця не завершилась. Члени УАМ вирішили долучитися до нашого нового проекту «Гідність». Компанія «Віп-лінія» передала Головному військовому клінічному госпіталю шафу та тумбу для облаштування відділення реанімації та інтенсивної терапії. Саме на створення цього унікального на території України відділення для пацієнтів у коматозному або вегетативному стані зараз спрямовані всі сили фонду. І без допомоги не обійтися.

Асоціація постійно слідкує за оновленням потреб госпіталю (корпусні меблі та матраци) та закликає своїх членів не лишатися осторонь.

Щиро дякуємо всім благодійникам за допомогу та ініціативу. Та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Разом – сила!