Сергій Ільницький та Роман Федорин отримали довгоочікувані протези

Минуло 2 місяці з часу проведення благодійного аукціону за організації аукціонного дому «Дукат». Нагадаємо, що на аукціоні та на продажах після нього було зібрано 947 962 гривень.

Всі кошти мали цільове призначення – допомога в протезуванні пораненим під час АТО. Зібраних коштів було достатньо, щоб взяти під опіку чотирьох бійців: Олександра Швецова, Сергія Ільницького, Романа Федорина та Владислава Кузнєцова.

29 грудня 2014 року завдяки зусиллям співробітників «Ортотех-Сервіс ГМБХ», підтримці благодійників та волонтерів, Сергій Ільницький та Роман Федорин отримали свої довгоочікувані протези найвищої якості.

Протези було виготовлено відповідно до останніх європейських технологій з використанням вкладишу з поліетилену, що пом’якшує тиск на тулуб, та використанням тазостегнового вузла 3D. Хлопці не втрачають доброго гумору: Сергій сповнений планів, вже записався в параолімпійську збірну і в усьому підтримує Романа, що проходить більш складну реабілітацію.

Герой Олександр Швецов, на жаль, ще не готовий до протезування, оскільки в нього ускладнення зі вцілілою ногою. Це складне запалення, яке потребує довготривалого лікування. Але Олександру благодійники подарували авто — він бадьорий і може самостійно пересуватися. Він їздить на лікування з Житомира до Києва і впевнено дивиться у майбутнє.

Владислав Кузнєцов буде готовий до протезування не раніше весни. За нашою інформацію, він може бути включений до програми протезування, що фінансується НАТО. Ми підтримуємо з ним постійний зв’язок і готові надати допомогу, коли вона знадобиться.

З того часу, як ми провели аукціон, маємо іще одну дуже приємну новину. Держава своїм Наказом Міністерства соціальної політики України № 14 від 11.01.2014 (Редакція №752 від 10.10.2014) суттєво збільшила розмір компенсації на виготовлення протезів. Тепер коштів, що виділяє держава, вже достатньо для виготовлення протезів необхідного ступеня якості і мобільності.

Це звільняє зібрані благодійниками кошти, які тепер можуть бути спрямовані не тільки на виготовлення протезів, а й на більш широку підтримку бійців, що отримали важкі поранення.

Ми будемо й надалі інформувати вас про стан наших героїв. Дякуємо за вашу підтримку.