Зміна цілей та порядку використання зібраних благодійних пожертв

ПОВІДОМЛЕННЯ

У період з 18.10.2014р. по 26.12.2014р. Благодійним Фондом «Центр Допомоги» були зібрані благодійні пожертви у розмірі 811 040 гривень з наступними цілями використання: «Протезування поранених під час АТО бійців»

У зв’язку з тим, що на вищевказані цілі держава передбачила в бюджеті відповідні видатки, які повністю компенсують витрати на вказані цілі, зібрані Благодійним Фондом благодійні пожертви не можуть бути використанні за вказаними цілями з огляду на відсутність у цьому потреби.

Відповідно, Благодійним Фондом було прийнято рішення про зміну цілей та порядку використання зібраних благодійних пожертв за вказаною вище цілю на наступну: «Забезпечення медичними,реабілітаційними та транспортними засобами інвалідів учасників АТО»

Відповідно до ч.5 ст.6 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» зміна цілей та порядку використання благодійної пожертви можлива за згодою благодійника або його правонаступників, а також на підставі рішення суду чи в інших випадках, визначених законом або правочином благодійника.

Відповідно, даним повідомленням зазначаємо про зміну цілі «Протезування поранених під час АТО бійців» зібраних благодійних пожертв Благодійним Фондом у період з 18.10.2014р.по 26.12.2014р. у розмірі 811 040 гривень з огляду на врегулювання даного питання державою, відсутності потреби у благодійних пожертвах на наступні цілі: «Забезпечення медичними,реабілітаційними та транспортними засобами інвалідів учасників АТО»

Всі благодійники, які зробили благодійну пожертву за даною цілю у вказаний вище період, мають право відмовитися від зробленої благодійної пожертви з огляду на зміну цілі використання протягом 30 календарних днів з дня розміщення даного повідомлення на сайті Благодійного Фонду та повернути зроблену благодійну пожертву у повному обсязі.

Якщо у строк 30 (тридцять) календарних днів з дня розміщення даного оголошення на сайті Благодійного Фонду благодійники, які зробили пожертву за даною цілю у вказаний вище період, не здійснять свого права відмовитися від зробленої благодійної пожертви з огляду на зміну цілі використання, згода таких благодійників на зміну цілей використання благодійної пожертви буде вважатися отриманою.