Ірина Данилевська підтримала благодійний аукціон «Зірковий гардероб»

Засновник та голова оргкомітету Ukraininan Fashion Week (UFW) Ірина Данилевська приєдналась до благодійного online-аукціону «Зірковий гардероб» від платформи «Два добра». Пані Данилевська передала на аукціон свою нову та дуже стильну жіночу сумку італійської фірми Elleganzza. Отримувачем коштів з продажу сумки стане благодійний фонд «Таблеточки» (допомагає дітям з онкогематологічними захворюваннями)

Стартова ціна лоту – 2000 грн. Продаж проходить на facebook-сторінці благодійного проекту «Два добра».

Презентація проекту «Зірковий гардероб» відбулися 19 березня в Мистецькому Арсеналі на UFW. До проекту вже приєдналась українська співачка Джамала. Вона передала на аукціон свою концертну сукню від дизайнера Бічолли Тетрадзе.

В подальшому все більше зіркових речей з’являтиметься на нашій платформі. Передпоказ та торги проходять на fb-сторінці «Два добра», ставки робляться прямо у коментарях під кожним лотом. Після завершення торгів покупець зможе перейти на сайт www.dvadobra.org, обрати призначення благодійного внеску, оплатити лот кредитною карткою, або готівкою в нашому представництві та домовитись про доставку. Після реєстрації на сайті, покупець і продавець зможуть слідкувати за долею речей онлайн.