У Потіївській школі-інтернат покращено умови проживання учнів, завдяки вам, друзі!

Спільними зусиллями було зібрано 191 071,20 грн. для покращення умов проживання учнів Потіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ступенів для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами.

Дякуємо щиро Владиславу Чечоткіну, який від свого імені і від імені ROZETKA передав інтернату 2 пральні машини та допомагає нашому благодійному фонду вже не вперше.

Дуже вдячні і Володимиру Цою і MTI Group, які в черговий раз прийшли нам на домогу та безкоштовно передали 3 ноутбуки, а ще на 3 ноутбуки надали супер знижку. Тепер діти зможуть не тільки вчитися, а й грати!

Висловлюємо велику вдячність всім, хто регулярно домомагає нашим приємникам з Потіївської школи-інтернату та тим, хто приєднався вперше. Дай Бог, не востаннє.

Зібраних грошей вистачило на облаштування спеціального покриття для ще одного ігрового майданчика. Спонсори інтернату надали спортивні вуличні тренажери, а ми зробимо для них сучасне гумове покриття.

Придбали 100 спеціальних кружок, які не б’ються, бо у багатьох дітей існують проблеми з координацією і прості керамічні кружки довго не затримуються.

Крім того, ми купили шести випускникам повний комплект одягу на урочисту частину. Навіть, якщо діти і не є повними сиротами, сім’ї все одно не могли дозволити собі таких затрат, а ви зробили їм свято!

Нами було придбано 2 холодильники і ваги для кухні, медикаменти, крани, дверні ручки, а для дітей, яких не забрали на Пасху в сім’ї, ми традиційно купили Кіндер Сюрпризи.

Повний перелік придбаних ТМЦ можна подивитися за посиланням:
https://docs.google.com/…/169Dl4FVxakeSLy9-Av6nOr9CWT…/edit…

Якщо ви хотіли перерахувати кошти, але не встигли, ніколи не пізно!
У розділі проекти зазначено всі актуальні:
http://centr-dopomogy.org/proekti/

Профіцит стане у нагоді для майбутніх потреб Потіївської школи-інтернату.

Разом – сила!