Відбулося офіційне відкриття футбольного поля у Потіївській школі-інтернаті для дітей з наслідками ДЦП

10 вересня 2016 року у Потіївському інтернаті для дітей з наслідками  поліомієліту та церебральним паралічем відбулося офіційне відкриття футбольного поля. Кошти на ремонт стадіону було зібрано командою благодійного фонду «Центр Допомоги» завдяки акції «600 друзів по 600 грн.»

Проект стартував у квітні 2016 року. Мета – зібрати кошти на облаштування футбольного майданчика для підопічних Потіївської школи-інтернату. Загальна площа, що потребувала ремонту склала 624 кв.м., а вартість 1 кв. м – 580 гривень. Так виникла основна ідея та назва акції – «600 друзів по 600 гривень» або «Облаштовуємо майданчик в Потіївці».

Потіївська школа-інтернат для дітей з наслідками ДЦП знаходиться у с. Потіївка Радомишльського району Житомирської області. На сьогодні у школі виховуються 113 підопічних. Благодійний фонд «Центр Допомоги» опікується інтернатом вже багато років поспіль, проводячи різноманітні акції та проекти для всебічної допомоги учням. Метою проекту є створення на базі інтернату реабілітаційного центру для соціально-психологічної та фізичної адаптації дітей з наслідками ДЦП.

Співпраця благодійного фонду «Центр Допомоги» і Потіївської школи-інтернату вже принесла багато здобутків. За 2014-2015 р. було придбано необхідні медикаменти, різноманітні господарські товари та спеціалізоване медичне обладнання для вихованців. Завдяки фінансуванню викладачі закладу отримали другу вищу освіту, яка допоможе у майбутньому в навчанні дітей. Кожного дня Святого Миколая та Великодня команда благодійного фонду «Центр Допомоги» разом з викладачами та волонтерами влаштовують для учнів справжню казку. Кожна дитина на свята отримала теплі привітання, солодощі  та омріяні персональні подарунки. Крім численних фізичних осіб, до поздоровлень дітей долучились кілька організацій: мережа магазинів мобільного зв’язку Ringoo, Wellness Centre Artevilla, телеканал 1+1, Монделіс Україна, фундація Дарини Жолдак та компанії рекламної групи Havas Worldwide Group Ukraine. Цінних подарунків було чимало. Їх навіть вистачило на привітання дітей-сиріт, які залишались в школі в новорічну ніч.

Спорт є дуже важливим для підтримки здоров’я дітей з наслідками ДЦП і  ремонт футбольного поля не перший на рахунку благодійного фонду «Центр Допомоги». Станом на 2016 рік на території інтернату було відремонтовано баскетбольний і волейбольний майданчики.

Необхідна сума у 361 151 гривень на ремонт  футбольного стадіону була зібрана за 2 місяці  завдяки благодійним внескам багатьох небайдужих людей.  Отримані кошти було витрачено на ремонт стадіону, якого так чекали учні Потіївського інтернату. Перед початком укладання трави на футбольному полі  учні та персонал школи  виконали всі підготовчі роботи, приєднавшись таким чином до довгоочікуваної події.

Наступна потреба дітей – нова спортивна форма, яку вони самостійно собі дозволити не в змозі. Необхідна сума для купівлі цих речей становить 108500 грн.

«Це вже друге футбольне поле, яке ми з однодумцями облаштовуємо в інтернаті. Перше, з натуральним газоном,  не витримало навантаження і тому ми вирішили зробити поле, яке прослужить багато років і витримає ентузіазм маленьких футболістів. Участь в акції по збору коштів і в реалізації проекту брали більше 50 наших друзів, до яких ми звернулися по допомогу. І менше ніж за півроку ми змогли збудувати футбольне поле кошторисом понад 500 тисяч гривень. До цього нами були облаштовані баскетбольний і волейбольний майданчики, а також кімната тренажерів, які ніколи не бувають порожніми», – Юрій Когутяк, засновник благодійного фонду «Центр Допомоги».