Встановлення системи вентиляції та кондиціонування

Питання нової системи вентиляції та кониціонування у майбутньому відділенні реанімації вирішене. Раніше про вентиляцію нагадував лише довоєний іржавий люк-рудимент у внутрішньому дворі Клініки інфекційних захворювань. А зараз маємо гарну, нову, блискучу трубу, що забезпечить належне постачання кисню у приміщення для наших хлопців.

Попередній кошторис таких робіт становив 96 000 гривень. Сума чималенька.

Частину коштів зібрано на майданчику «Українська біржа благодійності» (УББ). Вони пішли на закупівлю п’яти кондиціонерів у в компанії «Клімат Голд Україна» (27 500 гривень) та монтажних комплектів (3 240 гривень) у компанії «КиївКлімат». Остання компанія-постачальник комплектуючих подарувала нам один кондиціонер Gree 07 (орієнтовною вартістю 7 000 гривень) та зголосилася безкоштовно встановити всі шість кондиціонерів.

З роботами з встановлення системи вентиляції (монтаж, запуск, супровід), а також матеріалами на суму 39 450 гривень нам допомогли хлопці з кіровоградської компанії «Ромкор». Свої вихідні троє чоловіків вирішили присвятити спільній добрій справі, з п’ятниці по понеділок працюючи в госпіталі.

Ми щиро дякуємо всім благодійникам за співпрацю та безцінну допомогу. Попереду ще багато роботи, ремонт триває.