Благодійна платформа «Два добра» запустила онлайн-аукціон «Зірковий гардероб»

19 березня народився новий амбітний проект «Зірковий гардероб». Це віртуальний зоряний showroom на базі платформи «Два добра», де в режимі онлайн-аукціону можна придбати і продати одяг та аксесуари знаменитостей.

Презентація та передпоказ першого зіркового лоту відбулися в Мистецькому Арсеналі на українському тижні моди (UFW) в рамках простору «JAMALA: образи та звуки», де були виставлені шість найгарніших та найвідоміших концертних суконь Джамали. Саме ця джазова виконавиця першою приєдналася до проекту «Зіркового гардеробу», віддавши на аукціон неперевершену жовто-блакитну концертну сукню від дизайнера Бічоли Тетрадзе. Ця сукня дуже важлива для Джамали: саме в ній співачка виконувала гімн України.

Абсолютно всі кошти з продажу будуть відправлені на користь проекту «Центр допомоги пораненим». Таке рішення прийняла сама співачка. Серед інших потенційних реципієнтів були зазначені: благодійний фонд «Таблеточки», «Приятелі дітей», «Фундація Дарини Жолдак», Потіївська школа-інтернат для дітей із наслідками поліомієліту та ДЦП. У «Зірковому гардеробі» вже почали з’являтися нові лоти. Тож найближчим часом одна з вищезазначених благодійних організацій-партнерів зможе отримати допомогу. «Два добра» – це благодійна онлайн-платформа, де кожен може бути добрим покупцем і добрим продавцем. Передпоказ та торги проходять на fb-сторінці «Два добра» www.facebook.com/dvadobra, ставки можна розмістити прямо у коментарях під кожним лотом. Після завершення торгів покупець може перейти на сайт www.dvadobra.org, обрати призначення благодійного внеску, оплатити лот кредитною карткою, або готівкою в представництві проекту та домовитись про доставку. Після реєстрації на сайті, покупець і продавець зможуть слідкувати за долею речей онлайн.

Платформа «Два добра» не отримує прибуток, діяльність проекту повністю прозора та підзвітна. Проект здійснюється благодійним фондом «Центр допомоги».