«Центр допомоги» отримав грант Міжнародного фонду «Відродження»

У березні Благодійний фонд «Центр допомоги» отримав грант у розмірі 229 800 гривень від Міжнародного фонду «Відродження», однієї з найбільших благодійних фундацій в Україні зснованої фінансистом і філантропом Джорджем Соросом.

Грант отримано для реалізації проекту «Гідність» – створенню на базі Головного військового клінічного госпіталю спеціалізованого відділення паліативної допомоги для важкохворих солдатів, котрі знаходяться у стані коми. Проект набув широкого розголосу в ЗМІ та викликав чималий суспільний резонанс. За досить короткий період партнерами «Центру допомоги» стали десятки юридичних та фізичних осіб, але це перша співраця з міжнародними інституціональними донорськими організаціями.

В рамках співпраці із фондом «Відродження» співробітники госпіталю пройдуть спеціальне навчання та отримають практичні навички з основ паліативної допомоги. Таким чином буде забезпечений правильний догляд за пацієнтами майбутнього відділення.

Також завдяки гранту буде компенсована частина вартості промо-матеріалів для спільної з мережею магазинів мобільного зв’язку Ringoo акції. Долучитися до ініціативи може кожен. Достатньо зробити благодійний внесок на користь проекту «Гідність» в одному з 95 магазинів Ringoo та отримати спеціальну символіку у вигляді паперового янгола-листівки. Цього янгола зі словами вдячності та побажаннями благодійник може надіслати солдатам в госпіталь. В майбутньому такими листівками прикрасять новостворене відділення.

«Співпраця з фондом «Відродження» – знакова для нас подія. Адже ця організація дуже відома своїми видатними проектами та принциповістю у відборі реципієнтів. Наш проект «Гідність» потребував не тільки фінансової допомоги, але і знань, якими володіє команда «Відродження». Завдяки цій співпраці, відділення буде створено значно швидше і набагато якіснішим», – прокоментував голова БФ «Центр допомоги» Юрій Когутяк.