Збираємо кошти на обладнання в Потіївській школі-інтернаті через УББ

Друзі, маємо чудову новину. Тепер допомогти нам можна і через сайт «Української біржі благодійності» (УББ). За посиланням можна знайти наш перший проект на УББ https://ubb.org.ua/uk/project/1298/ – закупівля реабілітаційного обладнання для вже давно відомої вам Потієвської школи-інтернату.

Будемо дуже вдячні вам за фінансову підтримку проекту на сайті та розповсюдження посилання на проект, щоб якомога більше людей дізналося про нас, наші потреби і дітей з Потієвки. Кожні 50-100 гривень наближають нас до мети: ми збираємо кошти на закупівлю двох пневмомасажерів і двох апаратів для вакуумного масажу на загальну суму 55 920 грн.

Обладнання необхідне для дітей з наслідками ДЦП та поліомієліту. В школі наразі піднімають на ноги і вчать ходити кілька важкохворих дітей. Реабілітація та догляд якісно поліпшують життя дітей, які увесь час страждають від викликаних хворобою болей: хребет ломить, руки і ноги крутить, бувають судоми. І мало хто цікавиться, як живуть ці діти, і чи можуть вони жити краще.

Закупити необхідне обладнання можливо лише за допомогою благодійників – у бюджеті не передбачені кошти на реабілітаційне обладнання. Їх ледь вистачає на найнеобхідніше.
Приєднуйтесь!